На початку квітня вся планета відзначає Міжнародний день птахів. Дата проведення свята вибрана не випадково: саме в цей час з теплих країв повертаються пернаті. Це свято відмітили і вихованці нашого дошкільного підрозділі.
        В цей день вихователі провели такі заняття «Все співає навкруги – повернулися птахи», «Птахи перелітні», «Зустрічаємо пернатих» тощо.
       Дітей ознайомили з явищами, які відбуваються навесні в живій природі, розповіли про перелітних птахів, про їх спосіб життя; вчили бути спостережливими, уважними, висловлювати міркування, робити гіпотези за спостереженнями в природі; виховували любов до природи та бажання допомагати птахам.
       Дорослі і діти в цей день упорядковували місця проживання птахів, вивісили нові годівниці.
      Такі свята допомагають дітлахам більше дізнатися про птахів, полюбити їх, пробуджують інтерес до охорони природи.