Вы здесь

Главная

       В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, в дошкільному підрозділі, 20 квітня, був  проведений день  «Школа безпеки».

      В групах на заняттях для перегляду дошкільнятам були запропоновані  презентації «Обережно електроприлади», «Один удома», «Мій будинок – небезпечні предмети», «Правила поведінки при пожежі»..  Діти запам`ятали правила поводження з електроприладами, сірниками, шукали вихідіз проблемних ситуацій, відгадували загадки на тему  - опасні предмети вдома,  допомогли героям вистави через гру загасити полум’я.

      Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць), «Твої дії в разі небезпеки»,  «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з тваринами».  Пригадали правила поводження з  електроприладами, тваринами.

       У молодший групі провели сюжетно-рольову гру «Кухарі» (вирішення проблемних ситуацій вдома). Діти познайомилися з номером телефону пожежників, та дізналися для чого потрібен вогнегасник.

      У ІІ молодшій групи провели практичне заняття «Допоможи собі та своєму другу»  з запрошенням  медсестри та сюжетно-рольову  гру  «Швидка допомога» .

     Діти з задоволенням вислухали поради та рекомендації медсестри. За допомогою наглядного матеріалу не тільки слухали, а і роздивлялися на малюнках методи надання першой допомоги.  Також гра  надала можливість прийняти участь у наданні першої медичної допомоги.   

        У середній групі провели ігри та заняття на теми «Твоя безпека- це твої знання», «Як діяти при зустрічі  з тваринами», де діти на практиці навчалися як обережно спілкуватися з тваринами, та поводитися на одинці вдома.

З дітьми старшої групи був проведений   міні тренінг  «Всім діткам треба знати», який навчив дітей бути уважними, спостережливими, обережними, впевненими у своїх знаннях та діях по елементарним правилам безпеки при виникненні пожежі, обережності вдома, використанні електроприладів, спілкування з тваринами.

      Також у старших та середніх групах був проведен конкурс малюнків «Обережно небезпека»? «Небезпека поряд», де діти закріпили знання правил безпеки.

     Педагогами для батьків були  оформлені наочності у батьківські куточки. Розроблені  поради  і  рекомендації та пам’ятки: «Небезпеки у побуті», «Це повинен знати кожен», «Яким правилам особистої безпеки необхідно навчити дитину», «Правильне надання першої допомоги».

     Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться в майбутньому.