Вогонь здавна є другом людини. Він допомагає їй обігріватися і одягатися. З його допомогою людина варить метал, готує собі їжу. Вогонь рухає техніку, допомагає людині проникнути в таємниці космосу. Але вогонь може стати і жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись.

Вогонь приваблює дітей і вони люблять з ним гратися. Коли дитина бере до рук скло, виделку, голку, ніж, це викликає переляк у дорослих, бо дитина може себе поранити. Однак, якщо у руках дитини з’явились сірники, то подібну реакцію зустрінеш не завжди, оскільки дорослі часто не розуміють, яку небезпеку приховує вогонь у руках дитини.

Тому,  вівторок тижня основ безпеки  життєдіяльності  дитини  пройшов під гаслом  «З вогнем не грайся».

Під час бесід та  розглядання ілюстрацій  вихователі молодших груп ознайомили дітей з причинами виникнення пожежі, розповіли, що горить, що не горить, викликали у дітей бажання бути обережними з вогнем, та дали зрозуміти, що вогонь-це велика небезпека.

Вихователі  старших груп розширили знання дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей. Під час прогулянки діти закріпили правила поведінки з вогнем, які  вже вивчили, про причини виникнення пожеж, до чого вони призводять і як з ними потрібно боротися. Провели ігрову ситуацію «Як погасити вогонь». Молодшим діткам було цікаво спостерігати за тим, як гасять пожежу.

Колектив дошкільного підрозділу впевнений, що завдяки спільним зусиллям у справі охорони життя і збереження здоров'я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого більш самостійного життя.