Світ, що оточує дитину - це перш за все

світ природи з безмежним багатством явищ,

з невичерпною красою. Тут, у природі,

вічне джерело дитячого розуму.

В.Сухомлинський

Природа своєю різноманітністю змалечку привертає увагу дітей, збагачує їх, стає джерелом радісних відкриттів і переживань.

Світ природи відкривається  перед дитиною як жива лабораторія, де можна спостерігати і вивчати життя її мешканців, як школа, в якій можна успішно оволодіти елементарними правилами поведінки, уміннями та навичками розумного використання природи, примноження її багатства.

Вихователі дошкільного підрозділу постійно працюють в напрямку екологічного виховання дітей, формуючи  екологічну культуру у дошкільників яка є  однією з основних сходинок, складовою частиною формування культурної людини в цілому, всебічно розвинутої особистості.

Заключний день тижня безпеки був тематично визнаний як день"Екологознайко", метою якого було засвоєння норм і правил поведінки стосовно об’єктів навколишнього середовища та формування системи знань, поглядів, переконань, які є основою відповідального та дієвого ставлення до природного середовища.

Протяго дня діти дізналися багато цікавого про світ природи.