З 18 до 25 квітня в НВК «Боянська гімназія» проводився тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Шановні батьки!

З початку року на території Новоселицького району виникло 34 пожежі. Вони завдають значних матеріальних збитків краянам, проте, найстрашніше, що їх наслідком може бути смерть людини. Вже з початку року на території району внаслідок пожеж загинула одна людина.

Найчастіше до загорання призводить людська необережність. За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

Шановні батьки, нагадайте малечі наступні правила безпеки:

не слід намагатися загасити полум'я самостійно;
необхідно зателефонувати за номером «101» та покликати на допомогу дорослих;
не можна ховатися від пожежі у шафі, під ліжком та в інших темних місцях;
не слід гасити електроприлади водою;
не можна користуватися під час пожежі ліфтом;
потрібно намочити тканину водою  та дихати крізь неї та швидко залишити приміщення;
якщо вийти з приміщення немає можливості, то слід вийти на балкон та кликати на допомогу.

Пам'ятайте, що наші діти – найцінніше, що є в нашому житті і їх життя та здоров'я залежить тільки від нас!

З метою профілактики нещасних випадків при виникненні пожежі в гімназії були  проведені практичні заняття: