Вы здесь

Главная

Методична та наукова робота

 

І місце
Фалка Кароліна, 5 клас – номінація «Охорона здоров'я»
Тома Зоріна, 5 клас – номінація «Я і природа»
ІІ місце
Топорівська Марія, 5 клас – номінація «Тваринний світ»
Дирда Ганна-Марія, 5 клас – номінація «Народознавство»
ІІІ місце
Скрипкар Микола, 3 клас – номінація «Я і природа»
Бажаємо подальших успіхів і натхненних перемог!

 

    Порядок проведення державної підсумкової атестації у 2015-2016 н.р.  в 4, 9 та 11 класах здійснюється  відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної сер

    Педрада – найважливіша і найбільш демократична форма роботи педагогічного колективу з метою розв’язання навчальних проблем, удосконалення навчально-виховного процесу й підвищення професійної майстерності педагогів.
     Так, 28 березня 2016 р., відбулось засідання педагогічної ради закладу, на якій були обговорені питання про рівень знань учнів з української мови і літератури, стан викладання фізичної культури у 1-11 класах,  важливість національно-патріотичне виховання учнівської молоді, результати комплексного вивчення роботи  ІІ молодшої групи дошкільного підрозділу. Були уточнені списки кандидатів на нагородження випускників 11-го класу медалями та кандидатів на вручення свідоцтв з відзнакою випускникам 9-го класу. Також присутні були ознайомлені з процесом підготовки закладу до ДПА та ЗНО у 2016 році.

    

 


    Згідно плану роботи закладу, 25 березня 2016 року, відбулося підсумкове засідання шкільної атестаційної комісії. Відповідно до перспективного графіку пройшли атестацію 5 педагогічних працівників, які презентували свою роботу за міжатестаційний період.
Комісією обговорювались результати вивчення роботи педагогічних працівників, розглядались їхні атестаційні матеріали та характеристики, в результаті чого, було прийнято рішення про атестацію 2 педпрацівників шкільною атестаційною комісією та порушити клопотання перед відділом освіти Новоселицької РДА, щодо атестації вчителів комісією ІІ рівня. 
    Тож вітаємо всіх із завершенням чергового атестаційного періоду! Бажаємо професійного зростання та  подальших успіхів!

    

     Днями у НВК «Боянська гімназія» відбулось чергове засідання шкільної атестаційної комісії, на якому розглядалось питання результативності  вивчення роботи педагогічних  працівників, які атестуються у поточному навчальному році, на основі відвідуваних уроків, позакласних заходів, даних анкетування  серед учнів, батьків, учителів, висновків методичних  об’єднань  учителів відповідних предметів.  Розглядались атестаційні матеріали.

     Також педагоги презентували власний педагогічний досвід, в результаті чого  були  прийнятті попередні рішення. 

      

     «Все в моїх руках, тому їх не можна опускати!»- таке життєве кредо обрали для себе члени наукового товариства учнів «Еврика» НВК «Боянська гімназія». Крім того, що вони брали участь та вибороли призові місця на районних олімпіадах, учні Лунгу Яна, Гаука Ганна, Свекла Міхаела – Родіка, Мігалчан Аеліта, Жалба Михайло, Жук Василь, Дирда Адріан певний час працювали над науково-дослідницькими роботами. Теми для дослідження вони обрали з різних предметів: математики, румунської мови, історії України, фізики, екології, народознавства, астрономії.

  

    Відповідно до річного плану роботи закладу 18 грудня  2015 року відбулось  чергове засідання педагогічної ради,  до розгляду якої, було сплановано 6 питань.
      Першим для обговорення було висунуте  питання про стан  викладання та рівень навчальних досягнень учнів 1-11 класів з математики, під час якого представились  можливі варіанти удосконалення і осучаснення методичної і технологічної  бази викладання даного предмету.
Присутні були ознайомлені з проведеною  роботою щодо виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку та з результатами адаптації учнів 1 та 5 класів до навчання

Лише творчий вчитель
може бути джерелом
успіху своїх вихованців

В.Сухомлинський

     У час розбудови української національної школи проблема формування активної творчої особистості є досить актуальною. Центральною  фігурою навчально-виховного процесу є вчитель.
    В сучасних умовах значення творчості в роботі вчителів підвищується, адже від творчого підходу до розв’язування тих складних і багатогранних завдань, які стоять сьогодні перед школою, значною мірою залежить ефективність педагогічної праці, якість навчально-виховного процесу. 
Відповідно до плану роботи та структури методичної роботи закладу з 14 по 18 грудня 2015  року в НВК «Боянська гімназія»  проходив тиждень педагогічної майстерності "Я атестуюсь".

   Сьогоднішні зміни суспільства вимагають від учителя постійно  вдосконалюватись. Доки живуть на світі вчителі та учні, доти світ перебуватиме у постійному розвитку, який веде до оновлення, духовного збагачення, моральної досконалості. 
    13 листопада в НВК «Боянська гімназія» відбулося засідання методоб`єднання  вчителів початкових класів. Засідання було проведено у  формі круглого стола  "  Якими творчими здобутками  можете поділитися  з колегами ", який організувала Жук М. В.
     З  досвіду своєї роботи, творчої лабораторії, досягненнями  «Організація індивідуальної  й групової     роботи      з обдарованими дітьми» присутніх  ознайомила Шинкура З. З.
      Практична частина даного засідання розглядалася на  відкритих  уроках   румунської та української мов в 3-4 класах, які провели  Кирнац О. І.,  Басараба Л. Т .  та Гончарюк Г.І.. Метою відвідування даних уроків було ознайомлення зі варіативністю уроків  молодших школярів.

  

  Zilele trecute  CIE „Gimnaziul Boian”  a primit  o delegaţie  din capitală, care s-a înteresat de procesul de învăţământ în cadrul proiectului „Învăţământ multilingval în Ucraina” la care participă şi şcoala noastră. Scopul acestui proiect este însuşirea cât mai bună a limbii de stat de către copii pentru o integrare mai eficientă în societate. Oaspeţii au asistat la o activitate de dezvotarea vorbirii în grupa pregătitoare a compartimentului preşcolar şi la o lecţie de matimatică în clasa a 8.

Страницы