Вы здесь

Главная

Учнівське самоврядування

  Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестись у інший світ, який буде дарувати усмішку і любов. Тому, 4 березня у НВК «Боянська гімназія» відбулось найочікуваніше, найулюбленіше учнівське свято «Міс школи – 2016».
   Скільки часу та зусиль докладено до підготовки на конкурс! Відбір красунь, репетиції, підбір образів, показових номерів, реквізиту… Усі учасниці – неймовірно красиві, у розкішних сукнях. Чого вони тільки не робили: і співали, і розказували вірші, й танцювали; вразили вокалом Цуркан Марія, розвеселила гуморескою Бузей Марінела, зачарувала  танцем Вайпан Діана та Порожні Олена.
   Активно допомагали в підготовці до конкурсу члени Учнівського обеднання «КРЕДО»: підбір реквізиту, допомога учасницям, прикрашання залу, допомога під час репетицій - учні-старшокласники показали себе як зрілу, ініціативну, самоорганізовану молодь, якою школа справді пишається.
     Отож, результати конкурсу "Міс школи 2016":
 

   24 лютого 2016 року в рамках Року англійської мови відбувся обласний англомовний вебінар лідерів учнівського самоврядування з ініційований Обласною радою дітей Чернівеччини та обласною школою «Лідер» за підтримки Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. У вебінарі на тему: «Партнерство та міжнародні відносини в діяльності учнівського самоврядування» взяло участь понад 200 лідерів самоврядування з усієї області.
     Представники нашої гімназії активно брали участь у нараді. Цього разу нарада мала онлайн форму, що дало усій раді можливість поділитись своїм досвідом з іншими районами та отримати корисне від їхньої праці. Вебінар був на анлийській мові, що зичить про те, що наш район розвивається зі сторони мультилінгвальної освіти.

   День Святого Валентина - це свято закоханих, яке відзначається 14 лютого. У нашій школі відбувся захід для учнів 8-11 класів. Серед багатьох претендентів від кожного класу було обрано юнака та дівчину, які змагалися за звання "Ідеальна пара". Глядачі вболівали та підтримували їх. Усі учасники отримали солодкі призи.

Результати конкурсу:
11 кл. - "Ідеальна пара" - I місце (Гаука Ганна, Юрку Фанел) – 250 б.,
9 кл.  - "Найромантичніша пара" (Фіка Крістіна, Тома Микола,) 210 б.,
8 кл. - "Найталановитіша пара" (Рабуляк Аліса, Дирда Адріан) 208 б.,
10 кл. - "Найспокійніша пара" (Ігнатюк Олена, Якоб Михай) 193 б..
    

     Ще раз вітаємо всіх учнів з вашими досягненнями та перемогами цього року. Вітаємо батьків, адже саме завдяки вам в нашій школі навчаються такі обдаровані та успішні проліски що колись підростаючі вкриють своїм чарівним світом нашу неньку Україну.


   

   

 

Любові до ближнього, милосердя – саме ці людські якості прищеплюють своїм вихованцям учителі НВК « Боянська гімназія»

    Вже стало  доброю традицією проводити у школі благодійний ярмарок, приурочений до свята Святого Миколая.
    Ми живемо у час, коли у душах багатьох людей хаос, знецінюються моральні та духовні цінності. Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Лише так ми виховаємо справжню людину з добрим серцем.
    Цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі. Психологічна служба школи спільно із учнівським самоврядуванням залучили всі класи школи, які взяли активну участь у заході.

  

  

     День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасають на уроках…

   НВК «Боянська гімназія» - це велика, гарна школа. У нашому закладі діє дитяча організація «Відродження», яка була створена 15 травня 1996 року. Основною метою дитячої організації «Відродження» є відродження  традицій, звичаїв, обрядів нашого народу.
   Щорічне святкування цієї події стало традиційним. 15 травня  відбувалося урочиста лінійка присвячена 19 -річниці заснуванню організації.
   Дирда А. та Мелник Ю. ознайомили присутніх із  найважливішими історичними подіями організації «Відродження» а учні молодших класів декламували  вірші про мир, школу та рідний край. Лінійка завершилась звучанням гімну гімназії. Також був проведений міні-футбол між учнями 5-11 класу. На якому перемогли учні 9 класу.

  

  

Квест — це весела, захоплююча гра із проведенням конкурсів та  великою кількістю команд, з отриманням нових вражень. Це маленьке життя, яке учасники проживають за досить короткий проміжок часу. Це цікаві пошуки, деякі складні, деякі – не дуже, нові враження, нові завдання, перевірка своїх знань.

  

  

   Безмежно люблячи життя, люди протягом довгих років щодня ризикували собою, самовіддано йшли на подвиг, на смерть, щоб захистити своїх дітей, дружин і матусь, щоб тільки наблизити таку бажану перемогу.Нехай не кожний із цих людей увійшов в історію, але ми повинні завдячувати кожному, адже завдяки їм ми зараз живемо, завдяки їм маємо все те, чого могло б не бути.
   З нагоди 70-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній Війні учениці 10-го класу Лунгу Яна та Гаука Ганна привітали ветеранів Чернівецької області, бажаючи їм міцного здоров'я, безмежного щастя та довгих літ життя.

  

Страницы