Вы здесь

Главная

Навчальна та виховна робота

З 18 до 25 квітня в НВК «Боянська гімназія» проводився тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Шановні батьки!

     З початку року на території Новоселицького району виникло 34 пожежі. Вони завдають значних матеріальних збитків краянам, проте, найстрашніше, що їх наслідком може бути смерть людини. Вже з початку року на території району внаслідок пожеж загинула одна людина.

22 квітня 2016 року у рамках соціально–екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» у НВК «Боянська гімназія» зранку закипіла робота. До праці дружно стали всі діти закладу.

   

   

Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя !

 


Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас вдосталь можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б обмеженому просторі у всесвіті. Адже вона така одна у всьому Всесвіті.
Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Добра воля і добрий дух в силах зупинити всякий наш помилковий напрямок, і ми не будемо забувати про це. Будемо використовувати цю можливість, щоб зберегти перспективу життя!
З Днем Землі!

     У цьому навчальному році семикласники тільки приступили до вивчення нової, важкої, але дуже цікавої науки - хімії. Вони вже встигли познайомитися з періодичною системою хімічних елементів, створеною великим російським ученим Д.І. Менделєєвим, хімічними реакціями, найважливішими класами неорганічних сполук. Тому їх майже вже можна назвати юними хіміками! Ви запитаєте, чому «майже»? Але який, же юний хімік може відбутися без хімічних пригод, перетворень і обряду посвячення! Тому 1 квітня в нашій  гімназії відбулося посвячення в хіміки наших семикласників.

   Дорога до професії починається з мрії, а дитячий малюнок – це мрія, відтворена на папері. Створюючи малюнки, діти мали можливість не тільки розкрити свої таланти, а й розповісти про омріяну професію, з тим, щоб у майбутньому виважено визначити перспективи й оцінити можливості свого професійного вибору, а також робота в колективі.
    Учні НВК «Боянської гімназії» брали участь у конкурсі плакатів «Ми працю любимо, що в творчість перейшла»Представлені плакати були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів та фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти розповідали про свої майбутні професії. На малюнках знайшли своє відображення найрізноманітніші професії: вчител, кухар, пожежник, будівельник, продавець, космонавт, інженер, журналіст та інші.

   

 

   У рамках місячника «Світ у райдузі професій» 17 березня на базі НВК «Боянська гімназія» відбулася зустріч з представником центру зайнятості.
  Представник центру розповіла майбутнім випускникам про напрями діяльності державної служби зайнятості населення, про стан ринка праці, вакансіях і заявках працедавців, можливостях працевлаштування. Націлила на усвідомлений підхід до вибору майбутньої професії, мотивувала до легальної зайнятості та провела бесіду з популяризації робітничих професій. Фахівець центру прагнула допомогти кожній дитині у виборі майбутньої професії.

   
  


Пролунав Тарасів голос
Та й по всьому світі:
«Поховайте та  вставайте,
Кайдани порвіте!»
Хвала й слава Кобзареві
Од роду й до роду,
Що сміливо кликав люд
Битись за свободу.

     Щороку 9-10 березня наш народ вшановує пам΄ять Великого Генія- Тараса  Шевченка.
З метою вшанування пам΄яті Тараса  Шевченка, виховання любові й поваги до спадщини, яку нам залишив поет з 09.03.2016 по 12.03. 2016 в НВК «Боянська гімназія» проводився тиждень української мови та літератури.
     Розпочався тиждень урочистою загальношкільною лінійкою «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

   

  Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестись у інший світ, який буде дарувати усмішку і любов. Тому, 4 березня у НВК «Боянська гімназія» відбулось найочікуваніше, найулюбленіше учнівське свято «Міс школи – 2016».
   Скільки часу та зусиль докладено до підготовки на конкурс! Відбір красунь, репетиції, підбір образів, показових номерів, реквізиту… Усі учасниці – неймовірно красиві, у розкішних сукнях. Чого вони тільки не робили: і співали, і розказували вірші, й танцювали; вразили вокалом Цуркан Марія, розвеселила гуморескою Бузей Марінела, зачарувала  танцем Вайпан Діана та Порожні Олена.
   Активно допомагали в підготовці до конкурсу члени Учнівського обеднання «КРЕДО»: підбір реквізиту, допомога учасницям, прикрашання залу, допомога під час репетицій - учні-старшокласники показали себе як зрілу, ініціативну, самоорганізовану молодь, якою школа справді пишається.
     Отож, результати конкурсу "Міс школи 2016":
 

В безмежному світі , у кожнім куточку,

Всі люди – це діти: синочки і дочки.

Є в кожного мати , любима і мила,

Бо кожне малятко матуся зростила.

Вона є богиня сучасного роду,

Душа й берегиня усього народу.

   Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, коли з вирію  повертаються перші шпаки, і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято, свято весни – 8 Березня , Міжнародний жіночий день , День Матері , Подруги , Бабусі , трудівниці.

   

   

Страницы