Вы здесь

Главная

Бібліотека

  Можливо не всі знають, що книжкові закладки існують майже стільки як і книги. Колись вони дуже високо цінувалися. Їх дарували не простим людям, а царським особам.

         У НВК «Боянська гімназія» провелася акція «Живи книго». Акція проводиться з метою популяризації серед учнівської молоді інформаційної культури та культури читання, бібліотечно-бібліографічних знань, підвищення статусу шкільної бібліотеки як навчально-інформаційного центру.

  

Дорогий читачу! Мабуть, у тебе вдома є книги, які ти давно прочитав.

Вони самотньо стоять на твоїй полиці і мріють про те, щоб їх прочитали твої друзі і ровесники.

Поділись з ними радістю спілкування з книгою! Подаруй їх шкільній бібліотеці. Нехай їх прочитають і інші діти.

Завчасно вдячні тобі!

 

   Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишається в історії як символ національної честі.
    Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Запрошуємо переглянути експозицію видань «Герої Крут – наша слава, наша історія», що відкрилася в читальній залі НВК «Боянська гімназія».

   Se împlinesc 15 ani de când profesorul nostru – domnul V. Bzovi a trecut în nemurire. A fost un Om, Profesor, Publicist  binecuvântat de Dumnezeu. Cu vorba sa lină, blândă, dar  uneori apăsată ne-a îndrumat cu exigenţă şi dragoste spre ziua de azi, ne-a modelat caractere, ne-a învăţat să iubim munca, cartea, limba, portul,neamul…
    Chipul lui ne va rămânea întipărit în suflet pentru toată viaţa.

 

    Із метою широкого залучення учнівського та педагогічного колективів до роботи з виховання в школярів бережливого ставлення до підручників та іншої літератури, поваги до праці людей, які їх створюють, відповідальності за правильне і бережливе використання підручників, посилення ролі книги в навчально-виховному процесі, поповнення книжкового фонду бібліотеки щорічно проводиться шкільна акція «Живи, книго!».

            Пам’ятка читача
Люба дитино! До тебе це слово! Перед тобою - скарбниця чудова, мудрих порад невичерпне джерельце, книгу люби і душею і серцем!
Книжка – всюди, поруч із нами. Вона наш друг і порадник. Шануйте ії, друзі, любіть і бережіть, у неї вкладено велику працю багатьох людей. Пропонуємо вам скористатися нашими рецептами лікування книг.

   Limba română e comoara cea mai de preţ, ea dă muguri şi ramuri noi. Este limba nemuritorului Eminescu, care ne scria cu o pană muiată în aurul Luceafărului, limba în care a fost scrisă “Mioriţa”, scrisă-n ţărână cu băţul. A vorbi sănătos în limba mamei este o datorie, una din cele mai însemnate din viaţa omului. Spunea cineva atât de exact şi frumos că-n limba sa este omul acasă. Acasă te simţi când auzi un cântec popular românesc, când simţi miros de busuioc sau vezi floarea soarelui care-şi înalţă faţa spre cer.

Profesoara de limba şi literatura română
Guzun R.S.

 

Запрошуємо вчителів та учнів  завітати до бібліотеки та ознайомитися 

з новою виставкою книжок ! 

                                                                                                                                                                        Бібліотекар Булай Д.Г.

 

«Свою Україну любіть.
Любіть її... во врем'я люте,
В останню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть!»

Тарас Шевченко
 

       Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
        У 2014 році відзначається 200 річниця від дня народження поета. В нашій школі уже стало традицією відзначати шевченківські дні.
         З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця в школі пройдуть різноманітні заходи.

Страницы