Вы здесь

Главная
   Географія... Географія... Про неї говорити неможливо, адже вона — скрізь! Гори і рівнини, небо і море — це географія! Фабрики, заводи, комбінати - це географія! Традиції, звичаї, культура — це теж вона!!! Її можна знати чи не знати, розуміти чи не розуміти, любити чи не любити, але не помічати НЕ МОЖНА. Стародавні мудреці вдало нарекли її - “гео” - “графо” - землю описуємо. А Земля — це наш дім. І що ж як не географія дає змогу краще пізнати нам цей дім і нас, самих себе, у цьому світі???
   З метою підвищення інтересу до географічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості в школі з 14 квітня по 18 квітня 2015 року проходив тиждень географії.

   В рамках тижня були заплановані і проведені наступні заходи: виставка «Географічні рекорди світу» (6-10 класи), конкурс «Материки та океани» (8 клас), стінгазети «Подорож навколо світу» (5-10 класи), брей-ринг «Материки та океани» (9-10 класи).
   Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.

 

Вчитель географії
Маленький Р.Є.